De Rebalancers in onderstaande lijst zijn gediplomeerd, praktiserend en voldoen aan de regels voor nascholing van de Rebalancing School. Het gebruik van de naam ‘Rebalancer’ is voorbehouden aan diegenen die gediplomeerd Rebalancer zijn en kan niet worden gebruikt door studenten of door derden.

Vind een Rebalancer op een van de volgende manieren:

  • In de lijst hieronder (alfabetisch op plaatsnaam)
  • Door in het zoekveld, boven de lijst, een plaatsnaam in te vullen
  • Binnenkort kan er ook gezocht worden op de kaart, onderaan de pagina.

Gebruik je scherm in de breedte voor het bekijken van deze pagina op je mobiele telefoon of tablet.

 

Naam Adres Lid van Telefoon Website
Frens van der Sanden Weststraat 32 Aardenburg PRN 06-30035357 www.frensvandersanden.nl
Bernadette Hermans C/APDO Correos 278 Alcora PRN 06-19618210 www.lalunallena.eu
Agnes Hoogendoorn Isadora Duncanweg 87 Almere 06-29278229 www.agneshoogendoorn.nl
Otto Pasteuning Annie M.G.Schmidtweg 39 Almere PRN 06-29147845 www.rebalancingsite.nl
Samantha Rice Watermunt 52 Alphen a/d Rijn PRN / RS 06-48365864 www.soulsisterbodywork.com
Kirsten Storm Daam Fockemalaan 22 Amersfoort PRN / LVNT / RS 06-52678312 www.laatjeraken.nl
Wilko Iedema Renate Rubinsteinlaan 18 Amstelveen PRN 06-31640933 www.samo-rebalancing.nl
Judith Radema Binnenkadijk 153 Amsterdam LVNT 06-55338000 www.rblnc.nl
Grada den Blanken A. Luthulistraat 14 Amsterdam PRN 06-25396078 www.rebalancing-nederland.nl/zoek_een_rebalancer?grada_den_blanken
Christine Dijkstra Cruquiuskade 175 Amsterdam PRN / LVNT 06-24671815 www.simmerblau.nl
Prasada Griffioen Dijkstraat 8 Amsterdam PRN / LVNT 06-45058532 www.prasada.nl
Prabhu Haremaker Jozef Israëlskade 422 Amsterdam PRN / LVNT 06-44560002 www.prabhu.nl
Michiel Nooter Da Costakade 321 Amsterdam CRKBO / RS 06-26522862 www.rebalancing.nl/team/michiel-nooter/
Simone Ootes Lindengracht 125 A Amsterdam LVNT / PRN 06-45540576 www.pranaliving.nl
Anna van Royen-Willigen Singel 42 A Amsterdam PRN / LVNT 06-15081454 www.rebalancing-nederland.nl/zoek_een_rebalancer?anna_van_royen-willinge
Willemijn Visser ‘t Hooft Noordermarkt 20 Amsterdam PRN 06-24233869 www.willemijnspraktijk.com
Eva Visser Plaza Leuvenstraat 68 Amsterdam 06-14704950 www.evaauthenticliving.com
Janneke Venema Distelvlinderlaan 43 Apeldoorn PRN / VBAG / VTAN 06-24796644 www.rebalancing-apeldoorn.nl
Irina Bosman Velperweg 95 Arnhem BvS 06-20545544 www.rebalancingarnhem.nl
Rob Merkx Hommelseweg 498 Arnhem PRN 06-14049355 https://www.rebalancing.nl/team/rob-merkx/
Paul Rijken Velperweg 93 Arnhem PRN 06-47323247 www.verbindjemetjezelf.nl
Cor van der Wekken Gerard Doustraat 30 Assen 06-53451489 www.voeljezelf.nu
Michele Zijlstra Healwei 49 Beetsterzwaag PRN / LVNT 06-36169265 www.michelezijlstra.nl
Kea Schelvis Dirk Klompweg 54 Bergen NH PRN 06-82609332 www.keaschelvis.nl
David Franks Am Friedrichshain 11 Berlin 0049-17638588954 www.bodyrebalancing.de
Marcia van Vliet Boslaan 21 Bloemendaal PRN 06-36547746 www.marciavanvliet.nl
David Franks Ducpetiauxlaan 96 Brussel 0049-17638588954 www.bodyrebalancing.de
Monica de Vries Oude Parklaan 111 Castricum PRN / LVNT 06-25101998 www.rebalancingnu.nl
Anita Krijt Hogereind 33 De Waal PRN 06-51682165 www.groenvanhart.nl
Mieke Meesen Goudenregenstraat 32 Den Haag PRN / LVNT 06-28882085 www.ontspannenbeginthier.nl
Frans Rahusen Van Montfoortlaan 44 Den Haag PRN / LVNT / KNMG 06-21822365 www.helioslifecoaching.nl
Jaya Esther Schenkel Godetiaweg 157 Den Haag RS 06-41308737 www.wisdomofthebody.eu
Annelies Holtkuile H.G. Gooszenstraat 1 Deventer PRN 0570-677185 www.bewustinbalans.nl
Charlotte Leenen R. J. Schimmelpenninckhof 6 Deventer PRN / LVNT / RBCZ / VTAN / Trager Approach 06-36160749 www.charlotteleenen.nl
Anne Pietersen-Fragu Oranjeplantsoen 68 Diemen PRN / RBCZ 06-23714527 www.fragu.nl
Simone van Vliet Meyboomstraat 31 Diever PRN / LVNT 06-18932909 www.praktijkvoorrebalancing.nl
Jeanine van Deursen Eekstraat 4 Doesburg PRN / RBNG / VIT 06-12385411 www.rebalancing.nl/team/jeanine-van-deursen/
Trudy Kalisvaart Paardenmarkt 11 Doesburg PRN 0313-471171 www.rebalancing-hara.nl
Inge Delforterie Ridder Robertlaan 18 Doorwerth PRN / RBNG / LVNT / SCAG / CRKBOCAT 06-53422218 www.key2u.nl
Ina Bongers Verlengde Parkweg 34 Ede PRN / NIBIG 06-52447719 www.ruimtedooraanraken.nl
Tineke Bakker Markiezenhof 40 Ede PRN 06-83981118 www.rebalancing-nederland.nl/zoek_een_rebalancer?tineke_bakker
Marc van den Bosch Mauvezand 53 Ede PRN 06-46168191 www.mensenbewustzijn.nl
Leen Huysman Mechelsesteenweg 128 Edegem 0032-475961491 www.fitopia.be/betopia/rebalancing
Yvonne Verhoeven Marseillelaan 21 Eindhoven PRN / LVNT 06-14628775 www.puurrebalancing.nl
Johanna Korff van Goudoeverstraat 36 Geleen 06-33022750 www.seiyodo.nl
Piet Jan Hollemans Helena Rietbergstraat 8 Gouda PRN 06-28840359 www.apollo-rebalancing.nl
Marleen Koorenhof Amethiststraat 18 Groningen RBCZ / CAT 06-18195056 www.tigiri.nl
Ed Bodewes Bieslookstraat 2 Groningen PRN 06-18347644 www.bodymindrebalancing.info
Marianne Pijnenborg Tempeliersweg 46 Haaren PRN / PRN / RBNG 06-28518357 www.praktijkkaroena.nl
Mariska Gieskes Irisstraat 38  Haarlem PRN / LVNT 06-25091995 www.mariskagieskes.nl
Anneke Koper Van Twiskplein 7 Haarlem PRN / Trager Approach 06-25139789 www.annekekoper.nl
Heleen Sijtema Slaperdijkweg 78 Haarlem PRN / LVNT 06-23218629 www.goed-voelen.nl
Robert Monden Valkenstraat 39 Haelen BATC / RBNG 06-22682774 www.linkedin.com/in/robert-monden-11b258108/
Ingrid van der Tas-Zalmé Otto van der Leckstraat 6 Hedel LVNT / PRN 06-46362720 www.sen-ti.nl
Saskia Wiebering Westerweg 156 Heiloo PRN 06-23340786 www.mensenbewustzijn.nl
Monique van Kemenade Elbeplantsoen 75 Helmond 06-48826027
José van Vooren Sprengers Melkmeent 3A3 Hilversum LVNT 06-21874638 www.word-bewust.nl
Joke Mulder Melkmeent 3 Hilversum LVNT 06-27035923 www.woman-in-balance.nl
Emy Bour Costeruslaan 3 Hilversum PRN 06-38226378
Mariska Gieskes Melkmeent Hilversum PRN / LVNT 06-25091995 www.mariskagieskes.nl
Nazeema Adams Tiendhoeve 44 Houten PRN / LVNT 06-50648812 www.nazeema-adams.nl
Sofie Meijer Weverstraat 94 Kekerdom CAT 06-83778683 www.praktijksofie.nl
Padmani Janneke Heerschop Kortenhoefsedijk 101 Kortenhoef 06-29233866 www.herbergvanlicht.nl
Johan Meijen Stulpselaan 1 Lage Vuursche PRN / LVNT 06-19079980 www.johanmeijen.nl
Gerard Mintjes Groningerstraat 19 Leeuwarden PRN 06-40361299 www.rebalancingleeuwarden.nl
Conny Hekker Kinkstraat 56 Lent PRN / LVNT 06-55370015
Maud Berens Valkseweg Oost 45 Lunteren PRN / LVNT 06-53136410 www.maudberens.nl
Caja Tameris Strandplevierhof 23 Middelburg PRN 06-20706108 www.liv-rebalancing.nl
Caroline Smit Rubenslaan 15 Naarden PRN 06-24667291 www.carolinesmit.com
Maria Geelen Grote Wade 21 Nieuwegein PRN / LVNT 06-21953727 www.ruggesteunvoorondernemers.nl
Hanneke Biegstraaten Merweplein 1 Nieuwegein PRN / CRKBO / RS 06-36290436 www.be-in-touch.nl
Henk Doomernik Merweplein 7 Nieuwegein PRN 06-44210836 www.be-in-touch.nl
Frederiek Hamers Buizerdstraat 8 Nijmegen LVNT / RBCZ / SCAG / WKKGZ 06-29366202 www.flowenbalans.nl
John Malik van der Rest Berg en Dalseweg 83 Nijmegen PRN / RS 06-14112480 www.lichaamsgewijs.nl
Karina Aarts Fuutstraat 38 Nijmegen PRN / LVNT / RBCZ 024-3784313 www.karina-aarts.nl
Helen Dan Ridderspoor 25 Noordwijkerhout PRN 06-43897444 www.rebalancing-nederland.nl/zoek_een_rebalancer?helen_dan
Manja Beerens Wettenseind 4 Nuenen PRN / RS 06-50688742 www.mareamassage.nl
Sabine Kuypers Koninginnelaan 9 Oegstgeest PRN / LVNT / RBCZ / RS 06-22232374 www.hierbenje.nu
Ineke Raaijmakers Den Bongerd 3 Oirschot 06-30139400
Claartje Smits Meeuwenstraat 1 Overasselt (GLD) 06-37476929 www.claarrebalancing.nl
Jolande Bosch Van Vredenburchweg 60 Rijswijk PRN 06-54223443 www.rebalancing-rijswijk.nl
Lisette Thooft Antony Duyklaan 5-7 Rotterdam PRN 06-19300726 www.lisettethooft.nl
Sabine Kuypers Waterleuzen 1 Ruinen PRN / RBCZ / LVNT / RS 06-22232374 www.hierbenje.nu
Claudia Heesbeen Schubertplein 190 Schiedam PRN 06-44138923 https//:www.claudiaheesbeen.nl
Floris Aukema Colenso 78 Soest 06-44720512 www.florisaukema.nl
Tasha Visman Stadhouderslaan 114 Soest PRN 06-30683983 www.rebalanceyourself.nl
Greet Meijer Molenstraat 61 Soest PRN / LVNT / RBCZ / SCAG 06-20157688 www.greetmeijer.nl
Anja van Bree Ter Apelkanaal West 44 Ter Apelkanaal PRN / BATC 06-48152122 www.luisterennaarjelijf.nl
Hanneke Biegstraaten Soestdijkstraat Be Utrecht PRN / CRKBO / RS 06-36290436 www.be-in-touch.nl
Artha Delneij Leidsekade 117 Utrecht PRN 06-42668005 www.theartoftouch.nl
Henk Doomernik Soestdijkstraat 10 Utrecht PRN 06-44210836 www.be-in-touch.nl
Paulien Geraerts Roelof Drosthof 12 Utrecht PRN 06-45618251 https://www.pauliengeraerts.nl
Lilian de Jongh Jacob Cabeliaustraat 22 Utrecht PRN / LVNT / VMBN 06-15694148 www.mindfulmonkey.nl
Larry Meenk Klaverstraat 79 Utrecht PRN 06-51379934 www.larrymeenk.nl
Emilliën Blaauw Hazestraat 70 Valkenswaard PRN / LVNT 040-2043076 www.blaauwrebalancing.nl
Margriet Eilander Hoofdstraat 86 Valthe PRN 06-44806519 www.vindjeparel.nl
Edwin Thier Schiedamseweg 24 Vlaardingen PRN / VBAG 06-21214008 www.probalance.care
Hélène van Paassen Broekslootkade 40 Voorburg PRN www.rebalancing-mindyourbody.nl
Joost Roks Harnjesweg 79 Wageningen 06-81900957 www.rebalancing.nl/team/joost-roks/
Alice Stenneberg Gijsbertje Louffhof 8 Weesp PRN / RS 0294-775796 www.rebalancingenyoga.nl
Carin Seuters Olderhuus 6 Wijhe PRN 06-22204619 www.touch-n-flow.nl
Trudy Boer Heelsumseweg 49 Wolfheze PRN 06-54778278 www.tobalanz.nl
Inge Kraan Burg. Ter Laanstraat 87 Zaandam PRN / RS 06-24432841 https://www.ik-adem.nl
Emile Rahi Buring Kommerstraat 24 Zaltbommel PRN / LVNT / RS 06-34746116 www.emileburing-rebalancing.nl
Wendy van Telgen Jan Koperstraat 16 Zandvoort LVNT 06-38567655 www.shiatsis.nl
Jannet Middelkamp Almereweg 4 Zeewolde PRN / LVNT 06-46343921 www.rebalancingdekern.nl
Hans Reintjes Pakkebierhofstraat 38 Zevenaar LVNT 06-54928024 www.hansreintjes.nl
Janice Wood Hortweidenweg 28 Zonhoven PRN 0032-497268760 www.kenzen.be
Jolanda Woltinge Eltinge 8 Zuidlaren PRN 06-10835294 www.koru-rebalancing.nl
Monique Blom Meidijk 7 Zuilichem (gemeente Zaltbommel) PRN / LVNT 06-28033992 www.oersprong.com
Maus Weijenberg Het Zwanevlot 145 Zutphen 06-40337569 www.coachinlevenslust.nl
Wilma Wildeboer Bosplaat 39 Zwolle PRN 06-11417571 www.rebalancing-nederland.nl/zoek_een_rebalancer?wilma_wildeboer
Paula Roosjen Dr. Stolteweg 72, gebouw Newton Zwolle PRN / LVNT / RS 06-44582008 www.lichamelijkerwijs.nl
Dick Tulen Bloemendaalstraat 7 Zwolle PRN 06-33772662 www.dicktulen.nl
Erica Heijnen Herenweg 136 Zwolle PRN / LVNT 038-4529663 www.rebalancer.nl
Jivan Sarita (Saskia) van Noort Palestrinalaan 487 Zwolle PRN 06-40217432 www.saskiavannoort.nl