Vind een Rebalancer

De Rebalancers in onderstaande lijst zijn gediplomeerd, praktiserend en voldoen aan de regels voor nascholing van de Rebalancing School. Het gebruik van de naam ‘Rebalancer’ is voorbehouden aan diegenen die gediplomeerd Rebalancer zijn en kan niet worden gebruikt door studenten of door derden.

Vind een Rebalancer op een van de volgende manieren:

  • Op de kaart, door op een ballonnetje te klikken.
  • In de lijst hieronder (op postcode)
  • Door in het zoekveld, boven de lijst, een plaatsnaam in te vullen

Gebruik je scherm in de breedte voor het bekijken van deze pagina op je mobiele telefoon of tablet.

 

Naam Postcode Lid van Telefoon Website
Prasada Griffioen 1011 GL Amsterdam RN / LVNT 0645058532 www.prasada.nl
Caroline Ceulen 1012 VP Amsterdam RN / LVNT 0627097186 www.carolineceulen.nl
Anna van Royen-Willinge 1015 AB Amsterdam RN 0615081454 www.rebalancing-nederland.nl/zoek_een_rebalancer?anna_van_royen-willinge
Simone Ootes 1015 KE Amsterdam LVNT / RN 0645540576 www.pranaliving.nl
Willemijn Visser ‘t Hooft 1015 MZ Amsterdam RN 0624233869 www.willemijnspraktijk.com
Christine Dijkstra 1018 AM Amsterdam RN / LVNT 0624671815 www.simmerblau.nl
Judith Radema 1018 ZH Amsterdam LVNT 0655338000 www.rblnc.nl
Rachelle Kwok 1021 TR Amsterdam LVNT 0617452954 www.rachellekwok.nl
David Franks 10407 Berlin +4917638588954 www.bodyrebalancing.de
Michiel Nooter 1052 SH Amsterdam CRKBO / RS 0626522862 www.rebalancing.nl/team/michiel-nooter/
David Franks 1060 Brussel +4917638588954 www.bodyrebalancing.de
Eva Visser Plaza 1066 HC Amsterdam 0614704950 www.evaauthenticliving.com
Prabhu Haremaker 1074 ST Amsterdam RN / LVNT 0644560002 www.prabhu.nl
Grada den Blanken 1091 NV Amsterdam RN 0625396078 www.rebalancing-nederland.nl/zoek_een_rebalancer?grada_den_blanken
Wilko Iedema 1187 WT Amstelveen RN 0631640933 www.samo-rebalancing.nl
Bernadette Hermans 12119 Costur RN 0619618210 www.lalunallena.eu
Emy Bour 1217 JT Hilversum RN 0638226378
José van Vooren Sprengers 1218 XX Hilversum LVNT 0621874638 www.word-bewust.nl
Joke Mulder 1218 XX Hilversum LVNT 0627035923 www.woman-in-balance.nl
Mariska Gieskes 1218 XX Hilversum RN / LVNT 0625091995 www.mariskagieskes.nl
Padmani Janneke Heerschop 1241 LT Kortenhoef 0629233866 www.herbergvanlicht.nl
Agnes Hoogendoorn 1326 SP  Almere 0629278229 www.agneshoogendoorn.nl
Jelke Smit 1381 BN Weesp RN 0654318103 www.debedding.nu
Alice Stenneberg 1382 MG Weesp RN / RS 0294775796 www.rebalancingenyoga.nl
Caroline Smit 1412 HM Naarden RN 0624667291 www.carolinesmit.com
Inge Kraan 1501 TJ  Zaandam RN / RS 0624432841 www.ingekraan.nl
Jeanette de Lange 1551 RT Westzaan LVNT 0653804311 www.haptonomiezaanstad.nl
Anita Krijt 1793 AE De Waal RN 0651682165 www.groenvanhart.nl
Ivon Koops 1823 HA Alkmaar LVNT / RN 0611087721 www.rebalancing-alkmaar.nl
Lilian de Jongh 1824 GX Alkmaar LVNT 0615694148 www.mindfulmonkey.nl
Saskia Wiebering 1852 AN Heiloo RN 0623340786 www.mensenbewustzijn.nl
Kea Schelvis 1861 NE Bergen NH RN / LVNT / RBCZ 0682609332 www.keaschelvis.nl
Monica de Vries 1901 ZZ Castricum RN / LVNT 0625101998 www.rebalancingnu.nl
Mariska Gieskes 2015 AT Haarlem RN / LVNT 0625091995 www.mariskagieskes.nl
Natascha St-Boudier 2015 BH Haarlem RN 0650894931 www.rebalancedbreathing.nl
Anneke Koper 2015 HS Haarlem RN / VTAN 0625139789 www.annekekoper.nl
Heleen Sijtema 2026 BL Haarlem RN / LVNT 0623218629 www.goed-voelen.nl
Wendy van Telgen 2041 EH Zandvoort LVNT 0638567655 www.shiatsis.nl
Marcia van Vliet 2061 VG Bloemendaal RN 0636547746 www.marciavanvliet.nl
Angelique Dencker 2161 DL Lisse LVNT / RN / SCAG 0653330034 www.happymettao.nl
Helen Dan 2211 MT Noordwijkerhout RN 0643897444 www.rebalancing-nederland.nl/zoek_een_rebalancer?helen_dan
Hélène van Paassen 2274 HB Voorburg RN www.rebalancing-mindyourbody.nl
Lara Migchelbrink 2332 XL Leiden RN / CAT 0623005481 www.laramigchelbrink.nl
Petra Hoogenboom 2377 BG Oude Wetering RN 0638615003 www.petrahoogenboom.nl
Samantha Rice 2408 LS Alphen a/d Rijn RN 0648365864 www.soulsisterbodywork.com
Jaya Esther Schenkel 2555 RT Den Haag RS 0641308737 www.wisdomofthebody.eu
Frans Rahusen 2596 ST Den Haag RN / LVNT / KNMG 0621822365 www.helioslifecoaching.nl
Jolande Bosch 2611CT Delft RN / LVNT / RBCZ 0654223443 www.rebalancing-rijswijk.nl
Piet Jan Hollemans 2806 KP Gouda RN 0628840359 www.apollo-rebalancing.nl
Petra Mettau 2825 NG Berkenwoude LVNT / VMBN 0611703200 www.mind-voel.nl
Lisette Thooft 3036 LE Rotterdam RN 0619300726 www.lisettethooft.nl
Claudia Heesbeen 3062 CG Rotterdam RN 0644138923
Edwin Thier 3134 BL Vlaardingen RN / VBAG 0621214008 www.probalance.care
Maria Geelen 3439 NX Nieuwegein RN / LVNT 0621953727 www.ruggesteunvoorondernemers.nl
Paulien Geraerts 3523 KA Utrecht RN 0645618251 https://www.pauliengeraerts.nl
Hanneke Biegstraaten 3523 VM Utrecht RN 0636290436 www.be-in-touch.nl
Henk Doomernik 3523 VM Utrecht RN 0644210836 www.be-in-touch.nl
Artha Delneij 3531 HD Utrecht RN 0642668005 www.theartoftouch.nl
Larry Meenk 3572 VC Utrecht RN 0651379934 www.larrymeenk.nl
Sander Dammingh 3615 BJ  Westbroek RN 0650481300 www.primefire.nl
Johan Meijen 3749 AR Lage Vuursche RN / LVNT 0619079980 www.johanmeijen.nl
Tasha Visman 3761 EP Soest RN 0630683983 www.rebalanceyourself.nl
Floris Aukema 3761 GJ Soest RN / NIBIG 0644720512 www.florisaukema.nl
Greet Meijer 3764 TD Soest RN / LVNT / RBCZ / SCAG 0620157688 www.greetmeijer.nl
Kirsten Storm 3818 KG Amersfoort RN / LVNT 0652678312 www.laatjeraken.nl
Jannet Middelkamp 3891 ZP Zeewolde RN / LVNT 0646343921 www.rebalancingdekern.nl
Chris Kok 3971 XG Driebergen-Rijsenburg RN 06-23881077 www.chriskok.nl
Nazeema Adams 3992 NM Houten RN / LVNT 0650648812 www.nazeema-adams.nl
Caja Tameris 4332 DB Middelburg RN 0620706108 www.liv-rebalancing.nl
Frens van der Sanden 4527 BT Aardenburg RN 0630035357 www.frensvandersanden.nl
Marianne Pijnenborg 5076 AG Haaren RN 0628518357 www.praktijkkaroena.nl
Ingrid van der Tas-Zalmé 5301 BS Zaltbommel LVNT / RN / RBCZ / SCAG / RS 0646362720 www.sen-ti.nl
Sabina Nayana Rijkhoff 5301 BS Zaltbommel RN 0640852989
Emile Buring 5301 BS Zaltbommel LVNT / RBCZ / SCAG / CRKBO / RN 0634746116 www.emileburing-rebalancing.nl
Monique Blom 5305 VJ Zuilichem (gemeente Zaltbommel) RN / LVNT 0628033992 www.oersprong.com
Els van Os 5438 NT Gassel RN 0612339266 www.praktijkelsvanos.nl
Emilliën Blaauw 5555 AC Valkenswaard RN / LVNT 0402043076 www.blaauwrebalancing.nl
Yvonne Verhoeven 5627 GJ Eindhoven RN / LVNT 0614628775 www.puurrebalancing.nl
Manja Beerens 5674 AA Nuenen RN / RS 0650688742 www.marearebalancing.nl
Ineke Raaijmakers 5688 VT Oirschot 0630139400
Monique van Kemenade 5704 KX Helmond 0648826027
Robert Monden 6081 EV Haelen BATC 0622682774 www.linkedin.com/in/robert-monden-11b258108/
Johanna Korff 6166 XD Geleen 0633022750 www.seiyodo.nl
Sofie Meijer 6522 BB Nijmegen RN / CAT / RS 0683778683 www.praktijksofie.nl
John van der Rest 6532 VA Nijmegen RN / RS 0614112480 www.lichaamsgewijs.nl
Karina Aarts 6542 TW Nijmegen RN / LVNT / RBCZ 0243784313 www.karina-aarts.nl
Claartje Smits 6611 CA Overasselt (GLD) RN / LVNT / RBCZ / SCAG 0637476929 www.claarrebalancing.nl
Conny Hekker 6693 HG Lent RN / LVNT 0655370015
Joost Roks 6706 AS Wageningen 0681900957 www.rebalancing.nl/team/joost-roks/
Tallien van der Wal 6707 GE Wageningen RN 0622455164 www.luisterennaarjelichaam.nl
Tineke Bakker 6715 LL Ede RN 0683981118 www.rebalancing-nederland.nl/zoek_een_rebalancer?tineke_bakker
Ina Bongers 6717 GN Ede RN / NIBIG 0652447719 www.ruimtedooraanraken.nl
Marc van den Bosch 6718 ML Ede RN 0646168191 www.mensenbewustzijn.nl
Rob Merkx 6821 LX Arnhem RN 0614049355 https://www.rebalancing.nl/team/rob-merkx/
Irina Bosman 6824 HH Arnhem 0620545544 www.ssense-ontwikkeling.nl/rebalancing/
Paul Rijken 6824 HH Arnhem RN 0647323247 www.verbindjemetjezelf.nl
Inge Delforterie 6865 BS Doorwerth LVNT / RBCZ / CRKBO / SCAG / RN 0653422218 www.key2u.nl
Trudy Boer 6874 BB Wolfheze RN 0654778278 www.tobalanz.nl
Frederiek Hamers 6905 TB Zevenaar LVNT / RBCZ / SCAG 0629366202 www.flowenbalans.nl
Hans Reintjes 6905 TB Zevenaar LVNT 0654928024 www.hansreintjes.nl
Trudy Kalisvaart 6981 AL Doesburg RN 0313471171 www.rebalancing-hara.nl
Jeanine van Deursen 6984 AE Doesburg RN / VIT 0612385411 www.rebalancing.nl/team/jeanine-van-deursen/
Joke Wensing 7008 BJ Doetinchem RN / NIBIG 0630175700 www.rebalancing-doetinchem.nl
Maus Weijenberg 7206 CH Zutphen 0640337569 www.coachinlevenslust.nl
Janneke Venema 7323 RK Apeldoorn RN / VBAG / VTAN 0624796644 www.rebalancing-apeldoorn.nl
Annelies Holtkuile 7415 CL Deventer RN / LVNT / RBCZ 0641667974 www.bewustinbalans.nl
Charlotte Leenen 7417 ZC Deventer RN / LVNT / RBCZ / VTAN 0636160749 www.charlotteleenen.nl
Margriet Eilander 7872 PL Valthe RN 0644806519 www.vindjeparel.nl
Sabine Kuypers 7963 PS Ruinen RN / LVNT / RBCZ / RS 0622232374 www.hierbenje.nu
Simone van Vliet 7981 DA Diever RN / LVNT 0636565569 www.praktijkvoorrebalancing.nl
Dick Tulen 8011 PJ Zwolle RN 0633772662 www.dicktulen.nl
Erica Heijnen 8025 AE Zwolle RN / LVNT 0384529663 www.rebalancer.nl
Paula Roosjen 8025 AZ Zwolle RN / LVNT 0644582008 www.lichamelijkerwijs.nl
Jivan Sarita van Noort 8031 SL Zwolle RN 0640217432 www.saritavannoort.nl
Wilma Wildeboer 8032 DM Zwolle RN 0611417571 www.rebalancing-nederland.nl/zoek_een_rebalancer?wilma_wildeboer
Carin Seuters 8131 NM Wijhe RN 0622204619 www.touch-n-flow.nl
Maud Berens 8161 NS Epe RN / LVNT 0653136410 www.maudberens.nl
Thérèse van den Akker 8162 XE Epe RN 0616437713
Mirjam Koetse 8253 EJ Dronten 0620454822 www.mirjamkoetse.nl
Charlotte Edwards 8651 ED Ijlst CAT / RN 0614532217 www.charlotteedwards.nl
Gerard Mintjes 8922 AR Leeuwarden RN 0640361299 www.rebalancingleeuwarden.nl
Michele Zijlstra 9244 AP Beetsterzwaag RN / LVNT 0636169265 www.michelezijlstra.nl
Cor van der Wekken 9404 AS Assen 0653451489 www.voeljezelf.nu
Jolanda Woltinge 9471 HH Zuidlaren RN 06-83030208 www.koru-rebalancing.nl
Anja van Bree 9563 PB Ter Apelkanaal RN / BATC 0648152122 www.luisterennaarjelijf.nl
Chris Kok 9711KT Groningen RN 06-23881077 www.chriskok.nl
Ed Bodewes 9731 HG Groningen RN 0618347644 www.bodymindrebalancing.info
Marleen Koorenhof 9743 KH Groningen RBCZ / CAT 0618195056 www.tigiri.nl
Christina Pokhodilo 9751 RA Haren CAT 0642731847 www.lijve.nl
Leen Huysman B 2650 Edegem +32475961491 www.fitopia.be/betopia/rebalancing
Janice Wood B 3520 Zonhoven RN +32497268760 www.kenzen.be

Betekenis afkortingen:

BATC                                                   Belangen Associatie Therapeut en Consument
CAT                                                     Collectief Alternatief Therapeuten
CRKBO                                              Centraal Register Kort Beroepsonderwijs
KNMG                                                Koninklijke Nederlandsche Maatschappij tot bevordering der                Geneeskunst
LVNT                                                 Landelijke Vereniging Natuurgeneeskundig Therapeuten
NIBIG                                                 Nederlands Instituut voor Belangenbehartiging Integrale Gezondheidszorg (o.a. behandeling klachten en geschillen)
RBCZ                                                  Register Beroepsbeoefenaren Complementaire Zorg
RN                                                      Rebalancing Nederland
SCAG                                                  St. Complementaire en Alternatieve Gezondheidszorg (o.a. behandeling klachten en geschillen)
VBAG                                                  Vereniging ter bevordering van Alternatieve Geneeswijze
VIT                                                      Vereniging van Integraal Therapeuten
VMBN                                                Vereniging Mindfulness Based Trainers Nederland
VTAN                                                  Vereniging Trager Approach Nederland