De Rebalancers in onderstaande lijst zijn gediplomeerd, praktiserend en voldoen aan de regels voor nascholing van de Rebalancing School. Het gebruik van de naam ‘Rebalancer’ is voorbehouden aan diegenen die gediplomeerd Rebalancer zijn en kan niet worden gebruikt door studenten of door derden.

Vind een Rebalancer op een van de volgende manieren:

  • Op de kaart, door op een ballonnetje te klikken.
  • In de lijst hieronder (op postcode)
  • Door in het zoekveld, boven de lijst, een plaatsnaam in te vullen

Gebruik je scherm in de breedte voor het bekijken van deze pagina op je mobiele telefoon of tablet.

 

Naam Postcode Lid van Telefoon Website
Anja van Bree Ter Apelkanaal PRN / BATC 0648152122 www.luisterennaarjelijf.nl
Prasada Griffioen 1011 GL Amsterdam PRN / LVNT 0645058532 www.prasada.nl
Anna van Royen-Willinge 1015 AB Amsterdam PRN / LVNT 0615081454 www.rebalancing-nederland.nl/zoek_een_rebalancer?anna_van_royen-willinge
Simone Ootes 1015 KE Amsterdam LVNT / PRN 0645540576 www.pranaliving.nl
Willemijn Visser ‘t Hooft 1015 MZ Amsterdam PRN 0624233869 www.willemijnspraktijk.com
Christine Dijkstra 1018 AM Amsterdam PRN / LVNT 0624671815 www.simmerblau.nl
Judith Radema 1018 ZH Amsterdam LVNT 0655338000 www.rblnc.nl
Rachelle Kwok 1021 TR Amsterdam LVNT 0617452954 www.rachellekwok.nl
David Franks 10407 Berlin +4917638588954 www.bodyrebalancing.de
Michiel Nooter 1052 SH Amsterdam CRKBO / RS 0626522862 www.rebalancing.nl/team/michiel-nooter/
David Franks 1060 Brussel +4917638588954 www.bodyrebalancing.de
Eva Visser Plaza 1066 HC Amsterdam 0614704950 www.evaauthenticliving.com
Prabhu Haremaker 1074 ST Amsterdam PRN / LVNT 0644560002 www.prabhu.nl
Grada den Blanken 1091 NV Amsterdam PRN 0625396078 www.rebalancing-nederland.nl/zoek_een_rebalancer?grada_den_blanken
Anne Pietersen-Fragu 1111 CG Diemen PRN / RBCZ 0623714527 www.fragu.nl
Wilko Iedema 1187 WT Amstelveen PRN 0631640933 www.samo-rebalancing.nl
Bernadette Hermans 12119 Costur PRN 0619618210 www.lalunallena.eu
Emy Bour 1217 JT Hilversum PRN 0638226378
José van Vooren Sprengers 1218 XX Hilversum LVNT 0621874638 www.word-bewust.nl
Joke Mulder 1218 XX Hilversum LVNT 0627035923 www.woman-in-balance.nl
Mariska Gieskes 1218 XX Hilversum PRN / LVNT 0625091995 www.mariskagieskes.nl
Padmani Janneke Heerschop 1241 LT Kortenhoef 0629233866 www.herbergvanlicht.nl
Agnes Hoogendoorn 1326 SP  Almere 0629278229 www.agneshoogendoorn.nl
Alice Stenneberg 1382 MG Weesp PRN / RS 0294775796 www.rebalancingenyoga.nl
Caroline Smit 1412 HM Naarden PRN 0624667291 www.carolinesmit.com
Inge Kraan 1501 TJ  Zaandam PRN / RS 0624432841 www.ingekraan.nl
Anita Krijt 1793 AE De Waal PRN 0651682165 www.groenvanhart.nl
Ivon Koops 1823 HA Alkmaar LVNT / PRN 0611087721 www.rebalancing-alkmaar.nl
Lilian de Jongh 1824 GX Alkmaar LVNT 0615694148 www.mindfulmonkey.nl
Saskia Wiebering 1852 AN Heiloo PRN 0623340786 www.mensenbewustzijn.nl
Kea Schelvis 1861 NE Bergen NH PRN / LVNT / RBCZ 0682609332 www.keaschelvis.nl
Monica de Vries 1901 ZZ Castricum PRN / LVNT 0625101998 www.rebalancingnu.nl
Mariska Gieskes 2015 AT Haarlem PRN / LVNT 0625091995 www.mariskagieskes.nl
Anneke Koper 2015 HS Haarlem PRN / Trager Approach 0625139789 www.annekekoper.nl
Heleen Sijtema 2026 BL Haarlem PRN / LVNT 0623218629 www.goed-voelen.nl
Wendy van Telgen 2041 EH Zandvoort LVNT 0638567655 www.shiatsis.nl
Marcia van Vliet 2061 VG Bloemendaal PRN 0636547746 www.marciavanvliet.nl
Helen Dan 2211 MT Noordwijkerhout PRN 0643897444 www.rebalancing-nederland.nl/zoek_een_rebalancer?helen_dan
Hélène van Paassen 2274 HB Voorburg PRN www.rebalancing-mindyourbody.nl
Sabine Kuypers 2341 EW Oegstgeest PRN / LVNT / RBCZ / RS 0622232374 www.hierbenje.nu
Samantha Rice 2408 LS Alphen a/d Rijn PRN / RS 0648365864 www.soulsisterbodywork.com
Jaya Esther Schenkel 2555 RT Den Haag RS 0641308737 www.wisdomofthebody.eu
Mieke Meesen 2565 EX Den Haag PRN / LVNT 0628882085 www.miekemeesenrebalancing.nl/
Frans Rahusen 2596 ST Den Haag PRN / LVNT / KNMG 0621822365 www.helioslifecoaching.nl
Jolande Bosch 2611CT Delft PRN 0654223443 www.rebalancing-rijswijk.nl
Piet Jan Hollemans 2806 KP Gouda PRN 0628840359 www.apollo-rebalancing.nl
Lisette Thooft 3051 HA Rotterdam PRN 0619300726 www.lisettethooft.nl
Claudia Heesbeen 3122 NL Schiedam PRN 0644138923 https//:www.claudiaheesbeen.nl
Edwin Thier 3134 BL Vlaardingen PRN / VBAG 0621214008 www.probalance.care
Hanneke Biegstraaten 3432 GN Nieuwegein PRN / CRKBO / RS 0636290436 www.be-in-touch.nl
Henk Doomernik 3432 GN Nieuwegein PRN 0644210836 www.be-in-touch.nl
Maria Geelen 3439 NX Nieuwegein PRN / LVNT 0621953727 www.ruggesteunvoorondernemers.nl
Paulien Geraerts 3523 KA Utrecht PRN 0645618251 https://www.pauliengeraerts.nl
Hanneke Biegstraaten 3523 VM Utrecht PRN / CRKBO / RS 0636290436 www.be-in-touch.nl
Henk Doomernik 3523 VM Utrecht PRN 0644210836 www.be-in-touch.nl
Artha Delneij 3531 HD Utrecht PRN 0642668005 www.theartoftouch.nl
Larry Meenk 3572 VC Utrecht PRN 0651379934 www.larrymeenk.nl
Johan Meijen 3749 AR Lage Vuursche PRN / LVNT 0619079980 www.johanmeijen.nl
Tasha Visman 3761 EP Soest PRN 0630683983 www.rebalanceyourself.nl
Floris Aukema 3761 GJ Soest 0644720512 www.florisaukema.nl
Greet Meijer 3764 TD Soest PRN / LVNT / RBCZ / SCAG 0620157688 www.greetmeijer.nl
Kirsten Storm 3818 KG Amersfoort PRN / LVNT / RS 0652678312 www.laatjeraken.nl
Jannet Middelkamp 3891 ZP Zeewolde PRN / LVNT 0646343921 www.rebalancingdekern.nl
Nazeema Adams 3992 NM Houten PRN / LVNT 0650648812 www.nazeema-adams.nl
Caja Tameris 4332 DB Middelburg PRN 0620706108 www.liv-rebalancing.nl
Frens van der Sanden 4527 BT Aardenburg PRN 0630035357 www.frensvandersanden.nl
Marianne Pijnenborg 5076 AG Haaren PRN / PRN / RBNG 0628518357 www.praktijkkaroena.nl
Emile Rahi Buring 5301 BS Zaltbommel PRN / LVNT / RS 0634746116 www.emileburing-rebalancing.nl
Monique Blom 5305 VJ Zuilichem (gemeente Zaltbommel) PRN / LVNT 0628033992 www.oersprong.com
Ingrid van der Tas-Zalmé 5321 HZ Hedel LVNT / PRN 0646362720 www.sen-ti.nl
Els van Os 5438 NT Gassel PRN 0612339266 www.praktijkelsvanos.nl
Emilliën Blaauw 5555 AC Valkenswaard PRN / LVNT 0402043076 www.blaauwrebalancing.nl
Yvonne Verhoeven 5627 GJ Eindhoven PRN / LVNT 0614628775 www.puurrebalancing.nl
Manja Beerens 5674 AA Nuenen PRN / RS 0650688742 www.marearebalancing.nl
Ineke Raaijmakers 5688 VT Oirschot 0630139400
Monique van Kemenade 5704 KX Helmond 0648826027
Robert Monden 6081 EV Haelen BATC / RBNG 0622682774 www.linkedin.com/in/robert-monden-11b258108/
Johanna Korff 6166 XD Geleen 0633022750 www.seiyodo.nl
John Malik van der Rest 6522 BC Nijmegen PRN / RS 0614112480 www.lichaamsgewijs.nl
Karina Aarts 6542 TW Nijmegen PRN / LVNT / RBCZ 0243784313 www.karina-aarts.nl
Frederiek Hamers 6543 TX Nijmegen LVNT / RBCZ / SCAG / WKKGZ 0629366202 www.flowenbalans.nl
Sofie Meijer 6579 AG Kekerdom CAT 0683778683 www.praktijksofie.nl
Claartje Smits 6611 CA Overasselt (GLD) 0637476929 www.claarrebalancing.nl
Conny Hekker 6693 HG Lent PRN / LVNT 0655370015
Joost Roks 6706 AS Wageningen 0681900957 www.rebalancing.nl/team/joost-roks/
Tineke Bakker 6715 LL Ede PRN 0683981118 www.rebalancing-nederland.nl/zoek_een_rebalancer?tineke_bakker
Ina Bongers 6717 GN Ede PRN / NIBIG 0652447719 www.ruimtedooraanraken.nl
Marc van den Bosch 6718 ML Ede PRN 0646168191 www.mensenbewustzijn.nl
Maud Berens 6741 ZL Lunteren PRN / LVNT 0653136410 www.maudberens.nl
Rob Merkx 6821 LX Arnhem PRN 0614049355 https://www.rebalancing.nl/team/rob-merkx/
Irina Bosman 6824 HH Arnhem BvS 0620545544 www.rebalancingarnhem.nl
Paul Rijken 6824 HH Arnhem PRN 0647323247 www.verbindjemetjezelf.nl
Inge Delforterie 6865 BS Doorwerth PRN / RBNG / LVNT / SCAG / CRKBOCAT 0653422218 www.key2u.nl
Trudy Boer 6874 BB Wolfheze PRN 0654778278 www.tobalanz.nl
Hans Reintjes 6905 TB Zevenaar LVNT 0654928024 www.hansreintjes.nl
Trudy Kalisvaart 6981 AL Doesburg PRN 0313471171 www.rebalancing-hara.nl
Jeanine van Deursen 6984 AE Doesburg PRN / RBNG / VIT 0612385411 www.rebalancing.nl/team/jeanine-van-deursen/
Maus Weijenberg 7206 CH Zutphen 0640337569 www.coachinlevenslust.nl
Janneke Venema 7323 RK Apeldoorn PRN / VBAG / VTAN 0624796644 www.rebalancing-apeldoorn.nl
Annelies Holtkuile 7415 CL Deventer PRN / LVNT / RBCZ 0641667974 www.bewustinbalans.nl
Charlotte Leenen 7417 ZC Deventer PRN / LVNT / RBCZ / VTAN / Trager Approach 0636160749 www.charlotteleenen.nl
Margriet Eilander 7872 PL Valthe PRN 0644806519 www.vindjeparel.nl
Sabine Kuypers 7963 PS Ruinen PRN / RBCZ / LVNT / RS 0622232374 www.hierbenje.nu
Simone van Vliet 7981 DA Diever PRN / LVNT 0618932909 www.praktijkvoorrebalancing.nl
Dick Tulen 8011 PJ Zwolle PRN 0633772662 www.dicktulen.nl
Erica Heijnen 8025 AE Zwolle PRN / LVNT 0384529663 www.rebalancer.nl
Paula Roosjen 8025 AZ Zwolle PRN / LVNT / RS 0644582008 www.lichamelijkerwijs.nl
Jivan Sarita (Saskia) van Noort 8031 SL Zwolle PRN 0640217432 www.saskiavannoort.nl
Wilma Wildeboer 8032 DM Zwolle PRN 0611417571 www.rebalancing-nederland.nl/zoek_een_rebalancer?wilma_wildeboer
Carin Seuters 8131 NM Wijhe PRN 0622204619 www.touch-n-flow.nl
Thérèse van den Akker 8162 XE Epe PRN 0616437713
Gerard Mintjes 8922 AR Leeuwarden PRN 0640361299 www.rebalancingleeuwarden.nl
Michele Zijlstra 9244 AP Beetsterzwaag PRN / LVNT 0636169265 www.michelezijlstra.nl
Cor van der Wekken 9404 AS Assen 0653451489 www.voeljezelf.nu
Jolanda Woltinge 9471 HH Zuidlaren PRN 0610835294 www.koru-rebalancing.nl
Ed Bodewes 9731 HG Groningen PRN 0618347644 www.bodymindrebalancing.info
Marleen Koorenhof 9743 KH Groningen RBCZ / CAT 0618195056 www.tigiri.nl
Christina Pokhodilo 9751 RA Haren CAT 0642731847 www.lijve.nl
Leen Huysman B 2650 Edegem +32475961491 www.fitopia.be/betopia/rebalancing
Janice Wood B 3520 Zonhoven PRN +32497268760 www.kenzen.be