De Rebalancers in onderstaande lijst zijn gediplomeerd, praktiserend en voldoen aan de regels voor nascholing van de Rebalancing School. Het gebruik van de naam ‘Rebalancer’ is voorbehouden aan diegenen die gediplomeerd Rebalancer zijn en kan niet worden gebruikt door studenten of door derden.

Vind een Rebalancer op een van de volgende manieren:

  • In de lijst hieronder (alfabetisch op plaatsnaam)
  • Door in het zoekveld, boven de lijst, een plaatsnaam in te vullen
  • Door te klikken op de kaart, die je vindt na de lijst.

Gebruik je scherm in de breedte voor het bekijken van deze pagina op je telefoon of tablet

 

Naam Adres Lid van Telefoon Website
Frens van der Sanden Weststraat 32 Aardenburg PRN 06-30035357 www.frensvandersanden.nl
Agnes Hoogendoorn Isadora Duncanweg 87 Almere 06-29278229 www.agneshoogendoorn.nl
Samantha Rice Watermunt 52 Alphen a/d Rijn PRN 06-48365864 soulsisterbodywork.com
Kirsten Storm Daam Fockemalaan 22 Amersfoort PRN / LVNT 06-52678312 www.laatjeraken.nl
Wilko Iedema Renate Rubinsteinlaan 18 Amstelveen PRN 06-31640933 www.samo-rebalancing.nl
Grada den Blanken A. Luthulistraat 14 Amsterdam PRN 06-25396078
Caroline Ceulen Spuistraat 239 Amsterdam PRN / LVNT 06-27097186 www.carolineceulen.nl
Christine Dijkstra Cruquiuskade 175 Amsterdam PRN / LVNT 06-24671815 www.simmerblau.nl
Prasada Griffioen Dijkstraat 8 Amsterdam PRN / LVNT www.prasada.nl
Prabhu Haremaker Jozef Israëlskade 422 Amsterdam PRN / LVNT 06-44560002 www.prabhu.nl
Michiel Nooter Da Costakade 321 Amsterdam 06-26522862
Simone Ootes Lindengracht 125 A Amsterdam LVNT / PRN 06-45540576 www.pranaliving.nl
Anna van Royen-Willigen Singel 42 A Amsterdam PRN / LVNT 06-15081454
Alice Stenneberg van Eeghenstraat 101 Amsterdam PRN 06-11125811 www.rebalancingenyoga.nl
Willemijn Visser ‘t Hooft Noordermarkt 20 Amsterdam PRN 06-24233869 www.willemijnspraktijk.com
Eva Visser Plaza Leuvenstraat 68 Amsterdam 06-14704950 www.evaauthenticliving.com
Janneke Venema Distelvlinderlaan 43 Apeldoorn PRN / VBAG / VTAN www.rebalancing-apeldoorn.nl
Irina Bosman Velperweg 95 Arnhem BvS 06-20545544 www.rebalancingarnhem.nl
Rob Merkx Hommelseweg 498 Arnhem PRN 06-14049355
Paul Rijken Velperweg 95 Arnhem PRN 06-47323247 http//:www.verbindmetjezelf.nl
Cor van der Wekken Gerard Doustraat 30 Assen 06-53451489 www.voeljezelf.nu
Michele Zijlstra Healwei 49 Beetsterzwaag PRN / LVNT 06-36169265 www.michelezijlstra.nl
David Franks Am Friedrichshain 11 Berlin 0049-17638588954 www.bodyrebalancing.de
Marcia van Vliet Boslaan 21 Bloemendaal PRN www.marciavanvliet.nl
David Franks Ducpetiauxlaan 96 Brussel 0049-17638588954 www.bodyrebalancing.de
Anita Krijt Hogereind 33 De Waal PRN 06-51682165 www.groenvanhart.nl
Frans Rahusen Van Montfoortlaan 44 Den Haag PRN / LVNT / KNMG 06-21822365 www.helioslifecoaching.nl
Jaya Esther Schenkel Godetiaweg 157 Den Haag 06-41308737 www.wisdomofthebody.eu
Annelies Holtkuile H.G. Gooszenstraat 1 Deventer PRN www.bewustinbalans.nl
Charlotte Leenen R. J. Schimmelpenninckhof 6 Deventer PRN / LVNT / RBCZ / VTAN / Trager Approach 06-36160749 www.charlotteleenen.nl
Simone van Vliet Meyboomstraat 31 Diever PRN / LVNT 06-18932909 www.praktijkvoorrebalancing.nl
Jeanine van Deursen Eekstraat 4 Doesburg PRN / RBNG / VIT 06-12385411
Trudy Kalisvaart Paardenmarkt 11 Doesburg PRN www.rebalancing-hara.nl
Inge Delforterie Ridder Robertlaan 18 Doorwerth PRN / BATC / LVNT / SCAG / CRKBOCAT 06-53422218 www.key2u.nl
Ina Bongers Verlengde Parkweg 34 Ede PRN / NIBIG 06-52447719 www.ruimtedooraanraken.nl
Marc van den Bosch Mauvezand 53 Ede PRN 06-46168191 www.mensenbewustzijn.nl
Yvonne Verhoeven Medoclaan 32 Eindhoven PRN / LVNT 06-14628775 www.puurrebalancing.nl
Leen Huysman Blarenstraat 11 Ekeren
Johanna Korff van Goudoeverstraat 36 Geleen 06-33022750 www.seiyodo.nl
Piet Jan Hollemans Helena Rietbergstraat 8 Gouda PRN 06-28840359 www.apollo-rebalancing.nl
Marleen Koorenhof Amethiststraat 18 Groningen RBCZ / CAT 06-18195056 www.tigiri.nl
Ed Bodewes Bieslookstraat 2 Groningen PRN 06-18347644 www.rebalancing-lichaamswerk.nl
Marianne Pijnenborg Tempeliersweg 46 Haaren PRN / PRN / RBNG 06-28518357 www.praktijkkaroena.nl
Mariska Gieskes Irisstraat 38  Haarlem PRN / LVNT 06-25091995 www.mariskagieskes.nl
Anneke Koper Van Twiskplein 7 Haarlem PRN / Trager Approach 06-25139789 www.annekekoper.nl
Heleen Sijtema Slaperdijkweg 78 Haarlem PRN / LVNT 06-23218629 www.goed-voelen.nl
Robert Monden Valkenstraat 39 Haelen PRN / RBNG / BATC 06-22682774
Jolanda Woltinge Emdaborg 7 Haren PRN 06-10835294
Monique Blom Den Dolvert 13 Heeswijk Dinther PRN / LVNT 06-28033992 www.oersprong.com
Saskia Wiebering Westerweg 156 Heiloo PRN 06-23340786 www.mensenbewustzijn.nl
Monique van Kemenade Elbeplantsoen 75 Helmond PRN 06-48826027
Bernadette Hermans Sixlaan 38 Hillegom PRN 06-19618210
José van Vooren Sprengers Melkmeent 3A3 Hilversum LVNT 06-21874638 www.word-bewust.nl
Joke Mulder Melkmeent 3 Hilversum LVNT 06-27035923 www.woman-in-balance.nl
Nazeema Adams Tiendhoeve 44 Houten PRN / LVNT 06-50648812 www.nazeema-adams.nl
Sofie Meijer Weverstraat 94 Kerkerdom 06-11779460 www.praktijksofie.nl
Padmani Janneke Heerschop Kortenhoefsedijk 101 Kortenhoef 06-29233866 www.herbergvanlicht.nl
Johan Meijen Stulpselaan 1 Lage Vuursche PRN / LVNT 06-19079980 www.johanmeijen.nl
Gerard Mintjes Groningerstraat 19 Leeuwarden PRN 06-40361299 www.rebalancingleeuwarden.nl
Conny Hekker Kinkstraat 56 Lent PRN / LVNT 06-55370015
Maud Berens Valkseweg Oost 45 Lunteren PRN / LVNT 06-53136410 www.maudberens.nl
Caja Tameris Strandplevierhof 23 Middelburg PRN 06-20706108 www.liv-rebalancing.nl
Caroline Kuiper-Smit Rubenslaan 15 Naarden PRN 06-24667291
Maria Geelen Grote Wade 21 Nieuwegein PRN / LVNT 06-21953727 www.ruggesteunvoorondernemers.nl
Hanneke Biegstraaten Merweplein 3 Nieuwegein PRN / CRKBO 06-36290436 www.be-in-touch.nl
Henk Doomernik Merweplein 3 Nieuwegein PRN 06-44210836 www.be-in-touch.nl
Frederiek Hamers Buizerdstraat 8 Nijmegen LVNT / RBCZ / SCAG / WKKGZ 06-29366202 www.flowenbalans.nl
Malik John van der Rest Berg en Dalseweg 83 Nijmegen PRN 06-14112480 www.lichaamsgewijs.nl
Karina Aarts Fuutstraat 38 Nijmegen PRN / LVNT www.karina-aarts.nl
Helen Dan Ridderspoor 25 Noordwijkerhout 06-43897444
Manja Beerens Wettenseind 4 Nuenen PRN 06-50688742 www.mareamassage.nl
Sabine Kuypers Koninginnelaan 9 Oegstgeest PRN / LVNT / RBCZ 06-22232374 www.hierbenje.nu
Carin Seuters Pieter de Hoochstraat 72 Ommen 06-39744405 touch-n-flow.nl
Jolande Bosch Van Vredenburchweg 60 Rijswijk PRN 06-54223443 www.rebalancing-rijswijk.nl
Lisette Thooft Antony Duyklaan 5-7 Rotterdam 06-19300726 www.lisettethooft.nl
Sabine Kuypers Waterleuzen 1 Ruinen PRN / RBCZ / LVNT 06-22232374 www.hierbenje.nu
Claudia Heesbeen Schubertplein 190 Schiedam PRN 06-44138923 http//:www.claudiaheesbeen.nl
Tasha Visman Stadhouderslaan 114 Soest PRN 06-30683983 www.rebalanceyourself.nl
Greet Meijer Molenstraat 61 Soest PRN / LVNT 06-20157688 www.greetmeijer.nl
Anja van Bree Ter Apelkanaal West 44 Ter Apelkanaal PRN / BATC 06-48152122 www.luisterennaarjelijf.nl
Hanneke Biegstraaten Soestdijkstraat 10 Utrecht PRN / CRKBO 06-36290436 www.be-in-touch.nl
Artha Delneij Leidsekade 117 Utrecht PRN 06-42668005 www.theartoftouch.nl
Henk Doomernik Soestdijkstraat 10 Utrecht PRN 06-44210836 www.be-in-touch.nl
Paulien Geraerts Roelof Drosthof 12 Utrecht PRN 06-45618251
Lilian de Jongh Jacob Cabeliaustraat 22 Utrecht PRN / LVNT / VMBN 06-15694148 www.mindfulmonkey.nl
Larry Meenk Klaverstraat 79 Utrecht PRN 06-51379934 www.larrymeenk.nl
Emilliën Blaauw Hazestraat 70 Valkenswaard PRN / LVNT www.blaauwrebalancing.nl
Margriet Eilander Hoofdstraat 86 Valthe PRN 06-44806519 www.vindjeparel.nl
Joost Roks Harnjesweg 79 Wageningen PRN 06-81900957
Alice Stenneberg Gijsbertje Louffhof 8 Weesp PRN 06-11125811 www.rebalancingenyoga.nl
Trudy Boer Heelsumseweg 49 Wolfheze PRN 06-54778278 www.tobalanz.nl
Inge Kraan Burg. Ter Laanstraat 87 Zaandam PRN 06-24432841 http//:www.ik-adem.nl
Emile Rahi Buring Kommerstraat 24 Zaltbommel PRN / LVNT 06-34746116 www.emileburing-rebalancing.nl
Jannet Middelkamp Almereweg 4 Zeewolde PRN / LVNT 06-46343921 www.rebalancingdekern.nl
Hans Reintjes Pakkebierhofstraat 38 Zevenaar LVNT 06-54928024 www.hansreintjes.nl
Janice Wood Hortweidenweg 28 Zonhoven PRN www.kenzen.be
Wilma Wildeboer Bosplaat 39 Zwolle 06-11417571
Paula Roosjen Dr. Stolteweg 72, gebouw Newton Zwolle PRN / LVNT 06-44582008 www.lichamelijkerwijs.nl
Dick Tulen Bloemendaalstraat 7 Zwolle PRN 06-33772662 www.dicktulen.nl
Erica Heijnen Herenweg 136 Zwolle PRN / LVNT www.rebalancer.nl
Jivan Sarita (Saskia) van Noort Palestrinalaan 487 Zwolle PRN 06-40217432 www.saskiavannoort.nl